charmful آسمان همراه بارندگی مازندران

charmful: آسمان همراه بارندگی مازندران هواشناسی آسمان مازندران آسمان ابری آسمان صاف تا کمی ابری

گت بلاگز ورزشی خوشحالم نخستین هت تریک ام را جهت پرسپولیس انجام دادم / طارمی

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: آماده بودم اشتباه بازی با الریان را جبران کنم و به همین علت خوشحالم که جهت نخستین بار هت تریک کردم.

خوشحالم نخستین هت تریک ام را جهت پرسپولیس انجام دادم / طارمی

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، مهدی طارمی در نشست خبری بعد از دیدار پرسپولیس و الوحده راجع به این بازی بیان کرد: تمام توان خود را جهت پیروزی به کار گرفتیم. می دانستیم نقطه ضعف الوحده، دفاع این تیم است و به همین علت آن ها را پرس کردیم. در 20 دقیقه اول به 2 گل رسیدیم و موقعیت های دیگری هم جهت گلزنی هم داشتیم که از دست رفت.
وی افزود: در ابتدای نیمه دوم گل خیلی بدی خوردیم ولی خدا را شکر در نهایت 4 بر 2 پیروز شدیم و هوادران را خوشحال کردیم.

عبارات مهم : افزایش

طارمی درمورد پرتاب اشیاء از سوی هواداران بیان کرد: این کار را تایید نمی کنم ولی نباید جهت پرتاب چند شی ء این همه حاشیه درست شود. این پرسشها جزء هیجان های بازی بود ولی امیدوارم دیگر تکرار نشود.
وی درمورد هت تریک خود برابر الوحده تصریح کرد: خوشحالم که نخستین هت تریک رسمی ام را در یک بازی مهم انجام دادم. آماده بودم اشتباه بازی با الریان را جبران کنم و خدا را شاکرم که تیمم افزایش کرد.
بهترین بازیکن دیدار پرسپولیس و الوحده راجع به ادامه مسابقه های لیگ قهرمان آسیا و عوض کردن و تحول تیم ها در مراحل بعدی گفت: هنوز بازی ها تمام نشده و باید ببینیم در بازی با لخویا چه اتفاقی می افتد؟ جهت افزایش به یک چهارم نهایی باید این بازی را ببریم و بعد از آن درمورد ادامه راه با کلوب صحبت کنیم.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: افزایش | پرسپولیس | مهدی طارمی | پرسپولیس | الوحده | دیدار پرسپولیس- الوحده | لیگ قهرمانان آسیا | مهدی طارمی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog